Dlaczego warto odwiedzać stronę www.inwentaryzacja.infor.pl

134
views

Szanowni Państwo

Strona www.inwentaryzacja.info.pl istnieje od 4 lat. W swoim pierwotnym zamyśle miała stanowić uzupełnienie prowadzonych przeze mnie, od 18 lat, szkoleń w zakresie inwentaryzacji w jednostkach budżetowych. Systematycznie zaczęły się na niej pojawiać również informacje z innych obszarów ważnych dla jednostek budżetowych – odpisów aktualizujących czy informacji dodatkowej do sprawozdania finansowego, z których również prowadzę szkolenia.

Obecnie – w czasie gdy przed nami nowe, jeszcze nie do końca rozpoznane, wyzwania, ale również w ramach podziękowania za możliwość wielokrotnego przemawiania do Państwa podczas szkoleń i konferencji, strona www.inwentaryzacja.info.pl nabiera nowego kształtu i obiecuję, że wszystkie ważne informacje związane z bliskimi mi (ale i zapewne Państwu) tematami wskazanymi powyżej, będą pojawiały się na bieżąco – tak abym – mimo braku bezpośredniego kontaktu – mógł przekazywać Państwu wiedzę.

Wierzę, że stan który obecnie mamy będzie faktycznie tylko stanem przejściowym. Do zobaczenia zatem na szkoleniach nie tylko on-line!

Piotr Rybicki