Śląski Kongres Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości – 10 maja 2024

266
views

Zapraszamy do udziału w Śląskim Kongresie Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości, który odbędzie się 10 maja 2024 r. w PreZero Arena Gliwice. Kongres – pierwsze tego typu wydarzenie na Śląsku – organizowane jest przez wydawcę miesięcznika Wspólnota Mieszkaniowa – Municipium S.A. Zapraszamy osoby odpowiedzialne za zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi – zarządców nieruchomości, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i Towarzystw Budownictwa Społecznego oraz osoby związane z funkcjonowaniem rynku nieruchomości.

W programie zaplanowaliśmy wiele interesujących wystąpień, które w praktyczny sposób przybliżą zagadnienia związane z zarządzaniem budynkami mieszkalnymi i ich otoczeniem. Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. obowiązki udostępnienia lokalu w związku z remontem lub przeglądem okresowym, uprawnienia kontrolne i organizacyjne właścicieli lokali we wspólnocie mieszkaniowej czy sposoby rozliczenia dostaw ciepła. Gwarantujemy wysoką jakość wykładów i debat oraz zapewniamy możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzanymi przez Państwa nieruchomościami.

Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach będzie istniała możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych. Uczestnicy otrzymają bezpłatne egzemplarze miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”.

Udział w kongresie jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line dostępnego na stronie https://wm.info.pl/slaski-kongres/rejestracja/. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem zachęcamy do rejestracji jak najwcześniej!

Więcej informacji o Kongresie: https://wm.info.pl/slaski-kongres/